Gmach Główny Politechniki Warszawskiej

Gmach Główny Politechniki Warszawskiej

Data: 9.10.2021
Samsung Galaxy S20+

Spontanicznie wybrałam się do Warszawy, w zasadzie z celem tylko jednym – sfotografowanie warszawskich studni. To się udało stosunkowo szybko, jednak potem pozostały warszawskie wieżowce i co dalej. Na szczęście przypomniałam sobie o zdjęciach Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej. Myślałam, że ciężko będzie tam wejść, ale to było było bardzo proste. Natomiast gdy weszłam do środka i zobaczyłam Dużą Aulę, nogi się pode mną ugięły z zachwytu.

Wnętrze jest przepiękne, monumentalne i fotograficznie można z niego niesamowicie wiele wyciągnąć. Bo powstanie zarówno świetny looking up, symetria czy gra światła i cieni. Zaś gdyby był jeszcze jakiś towarzysz, myślę, że świetnie można się tam pobawić i osiągnąć zdjęcia w stylu tiny people. Bo jest to wnętrze niezwykle monumentalne z odrobiną przepychu.

Ja trochę nakombinowałam się przy edycji, by wyciągnąć z tego zdjęcia tyle ile chciałam. Jednak wiedząc już co można tam osiągnąć, myślę, że do Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej wrócę tam jeszcze nie raz, by po prostu pozachwycać się architekturą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Nie kopiuj!